AKP’li isimden ilginç döviz kuru açıklaması

AKP Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in, partisinin Gebze genişletilmiş ilçe danışma toplantısında yaptığı dolar kuru açıklaması dikkat çekti. Mehmet Ellibeş, “Recep Tayyip Erdoğan dese ki; “Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron. İstediğini söyle biz yapalım. Senin istediğin değin nefes alalım, senin istediğin kadar oturalım, ayakta duralım.” Bunu derse dolar da Euro da şu da bu da düşer mi? Ant ediyorum düşer” ifadelerini kullandı.

Doların bu şekilde düşmesiyle birlikte bağımsızlığın da tehlikeye düşeceğine dikkat çeken Ellibeş, şöyle konuştu:

– Fakat ne oluruz. Bağımsızlığımız nereye gider. Hürriyetimiz ne olur. Bizi Euro ile yıkamazsınız, dolar ile deviremezsiniz. Bu şekilde bizi mağlup edemezseniz. İnandık, iman ettik biz. Sevdamız var.

BÜYÜK BEDELLER ÖDEDİK

– Anlayamadıkları şey şu; bizi banal bir siyasi parti olarak görüyor bunlar. Yanılıyorlar lakin farkında olan değiller. Bizim bir davamız var kardeşim, dertliyiz. Dava partisiyiz biz. Kişiler gider, dava kalıcıdır. Ve biz bu uğurda büyük fedakarlıklar yaptık. Büyük bedeller ödedik. Ödeyeceğiz, ödemeye de devam edeceğiz.

BU ÜLKEYİ ERDOĞAN’DAN DAHA MI FAZLA SEVİYORSUN

– ABD Başkanı Biden ne demişti, “Biz darbe ile deviremedik fakat muhalefete vereceğimiz destekle seçimde devireceğiz.” Recep Tayyip Erdoğan’ı’ sana ne bu ülke senin mi. Bu ülkeyi Recep Tayyip Erdoğan’dan daha fazla mu seviyorsun. Niye istemiyorlar; Amerika kıtası, Avrupa kıtası İsrail’in. Düşey tepede olan durduğu için dünya beşten büyük olduğu için. Mazlum, mağdur dünyada kim varsa kolladığı, koruduğu için.

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir