Binance yeni bir küresel Danışma Kurulu oluşturdu, iki Afrikalıyı atadı


Lider kripto para borsası, Binance, yeni bir Küresel Danışma Kurulunun (GAB) kurulduğunu duyurdu. Yeni kurul, kamu politikası, hükümet, finans, ekonomi ve kurumsal yönetim alanlarında uzman olan tanınmış 11 üyeden oluşuyor.

Bunlara iki Afrikalı, Güney Afrika’dan Leslie Maasdorp ve Nijerya’dan Ibukun Awosika dahildir. Diğerleri arasında ABD’nin Çin Halk Cumhuriyeti Eski Büyükelçisi Max Bacus (ABD), Kore Başkanlık Komitesi Danışmanı HyungRin Bang (Kore), Yönetici Ortak, Cathay Capital, Bruno Bezard (Fransa), Brezilya Eski Ekonomi Bakanı yer alıyor. ve Henrique de Campos Meirelles (Brezilya).

Diğerleri arasında Aspen Enstitüsü Meksika Onursal Yönetim Kurulu Üyesi, Adalberto Palma (Meksika), Kâr Amacı Gütmeyen ve Siyasi stratejist David Plouffe (ABD), acs plus’ın Kurucusu ve Genel Müdürü Christin Schäfer (Almanya), Meclis Üyesi Lords, Lord Vaizey (Birleşik Krallık) ve Başkan, EUROFI, David Wright (Avrupa).

Şirket tarafından yapılan bir duyuruya göre, kurulun birincil amacı, hızla büyüyüp gelişirken tüm kripto endüstrisinin karşı karşıya olduğu en karmaşık düzenleyici, politik ve sosyal konulardan bazıları hakkında Binance’e tavsiyelerde bulunmak.

5 yıldan fazla bir süredir Binance, blockchain, Web3 ve kripto para birimlerinin büyüleyici yeni sınırlarını keşfederken kripto para borsası sektörünün ön saflarında yer alıyor. Bu yeni GAB ile şirket, çağdaş finans ve blok zincirinin avantajlarını herkes için erişilebilir hale getirmeyi hedefliyor.

Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, bu yeni Danışma Kurulunun oluşturulması hakkında yorumda bulundu:

“GAB ile, dünyanın herhangi bir yerinde mevcut olan en yüksek uzmanlık düzeyinden yararlanarak düzenleyici karmaşıklığı yönetme yeteneğimizi güçlendiriyoruz. Binance ve GAB’ın önde gelen uzmanları arasındaki bu işbirliği, dünya çapında mantıklı düzenlemeler geliştirirken dünyanın düzenleyicileri ile uyumluluğa, şeffaflığa ve işbirliğine dayalı bir ilişki sağlamaya odaklandığımızın bir kanıtıdır”.

AYRICA OKUYUN: Flutterwave, platformuna ödeme seçeneği olarak Google Pay’i ekler

Binance, kripto para birimini, blok zincirini ve Web3’ü etkileyen en zor ve hassas düzenleme ve uyumluluk sorunları hakkında yorum yaparak, endüstrinin bir bütün olarak sürdürülebilir büyümesini ilerletmek için GAB’ın eşsiz kolektif deneyiminden ve uzmanlığından yararlanıyor.

Kaynak: Technext

Binance yeni bir küresel Danışma Kurulu oluşturdu, iki Afrikalıyı atadı


Kaynak : https://radarr.africa/binance-creates-a-new-global-advisory-board-appoints-two-africans/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=binance-creates-a-new-global-advisory-board-appoints-two-africans

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir