CHP lideri Kılıçdaroğlu, o ilçeye il olma sözü verdi

Bir dizi parti çalışmaları ve partiye katılım için Diyarbakır’dan Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılçdaroğlu, Sivereklilere, il olma sözü verdi. Özel bir nikah salonunda düzenlenen partiye katılım programına katılan Kılıçdaroğlu, Sivereklilerin taleplerini bildiğini ve bu talebi iktidar olduğunda yerine getireceği sözü verdi.

Kılıçdaroğlu, ”Sizin taleplerinizi çok iyi biliyorum, önce il başkanın bana söyledi. Sivereklilerin il olma talepleri var diye, bir tarafa not edin, hafızanızda bunu tutun ve bu tarihide anekdot edin, Kılıçdaroğlu söz verdi deyin, İktidar olduğunda Siverek il olacaktır. bir daha söylüyorum, tarihi unutmayın bir tarafa yazın, söz Kılıçdaroğlu sözüdür, laf vermiş mi mutlaka yerine getirir ve bu sözü de verdim” dedi.

BEDAVA ELEKTRİK SÖZÜNÜ TEKRARLADI

9 Aralık’ta yaptığı Şanlıurfa ziyaretindeki konuşmasında çiftçiye verdiği ücretsiz elektrik sözünü de elektrik sözünü tekrarlayan Kemal Kılıçdaroğlu, ”Daha önce Şanlıurfa’ya gittiğim vakit çiftlik sahibi en çok elektrikten şikâyet ediyordu, dünyanın parasını istiyorlar diyorlar. Söz verdim, Şanlıurfalı kardeşlerime laf verdim, dedim ama, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanlığını bize verin tüm çiftçilere elektriği bedava vereceğiz” biçiminde konuştu.

“BİR ARAYA GELEMEZLER DEDİLER GELDİK”

6 parti birleşerek eleştirilere rağmen karşılıklı görünüm açıkladıklarını hatırlatan CHP Lideri Kılıçdaroğlu, ”6 parti bir araya geldik, birleşemezler, bir araya gelemezler dediler lakin bir araya geldik. Ortak görüntü belirtemezler diyorlardı, karşılıklı gösterme belirttik. Şu Anda diyorlar fakat bir araya geldiler ama bunlar Türkiye’yi yönetemezler. Vallahide billahi de bu haramzadelerden çok daha iyi Türkiye’yi yöneteceğiz” ifadelerini kullandı. Konuşmaları sonunda partiye katılanlara rozetleri takan Kılıçdaroğlu, ilçeden ayrıldı. (İHA)

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir